Terasy, speciální izolace

Speciální izolace

Jedná se výhradně o hydroizolační fólie, které jsou určeny především k izolacím částí staveb přicházející do styku s pitnou vodou, k izolacím vodojemů, zemních nádrží, rezervoárů, ale také zahradních jezírek a bazénů s různou povrchovou úpravou, kdy vodotěsnost a estetický vzhled zajišťuje fólie. Pro styk s pitnou vodou jsou převážně používány plastové fólie typu HDPE, TPO. Fólie z mPVC se používají především k izolacím zahradních jezírek, bazénů, nádrží apod. Tato fólie je velmi dobře tvárná, což je ocenitelné zejména u bazénů, pro finální estetický vzhled.

Izolace teras

Na hydroizolační materiály určené pro realizace teras, jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky pro zabudování pod krycí vrstvy – beton a dlažba, není možné tyto krycí vrstvy pak jednoduchým způsobem odstranit rekonstrukcí celé terasy. Nejkvalitnějším řešením je použití vhodné fólie nebo modifikovaného pasu.

Jednou z variant je aplikace fólie PVC s protiskluzovým povrchem, silnější tloušťky, je možno ji položit přímo přes separační vrstvu (geotextilii) na podkladní beton nebo na stávající izolaci.

Ukázky našich prací

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek