Firma KORCH - Hydroizolace, Klempířství

ilustrační fotka

Vážení zákazníci a obchodní partneři, vítáme vás na stránkách firmy MARTIN KORCH. Jsme firmou s vlasními pracovníky, kteří jsou proškoleni odborně i profesně. Hlavní oblast našich služeb spadá do oborů :

Hydroizolace - protiradonové izolace, izolace plochých střech, izolace skládek odpadů a speciální izolace provádíme podle požadavků objednatele tuzemskými i zahraničními materiály, v případě požadavku nabídneme optimální řešení vašich zadání.

Klempířské práce – z Cu, TiZn, FeZn, polakovaných,poplastovaných plechů provádíme podle požadavků objednatele.

Nabízíme :

Dodávané služby stavebních izolací

obrázek střechy

STŘECHY

Provádíme izolace střech, hlavní devizou námi používaných materiálů je rozměrová stálost, UV stabilita, vysoká odolnost, samozhášivost.


zemni_izolace

ZEMNÍ IZOLACE

Jsou určeny pro izolační povlaky spodních částí staveb, proti zemní vlhkosti, prosakující vodě, proti proniku ropných látek, agresivních kapalin a výluhů do vnitra objektů nebo slouží jako protiradonová bariéra.


obrázek fasády

FASÁDY

Nabízíme fasádní a střešní systémy v široké škále materiálů a barev, což umožňuje ideální přizpůsobení fasád materiálovému a barevnému stylu objektu, a tedy vytvoření zajímavého stavebního díla.


obrázek klempířské práce

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Klempířské práce provádíme ve vlastní dílně naší společnosti. Nabízíme širokou škálu materiálů a barev.


obrázek terasy speciální izolace

TERASY, SPECIÁLNÍ IZOLACE

Jedná se výhradně o hydroizolační fólie, které jsou určeny především k izolacím částí staveb přicházející do styku s pitnou vodou, k izolacím vodojemů, apod.